فرم ثبت نـام لاتــاری

جهت ثبت نام در لاتاری فرم زیر را تکمیل نمایید
لاتاری گرین کارت آمریکا که به اختصار لاتاری شناخته میشود برنامه ایست برای حفظ تنوع نژادی در ایالات متحده آمریکا. در برنامه قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا، هرساله 55000 ویزا به صورت تصادفی از طریق قرعه کشی بین متقاضیان مهاجرت به آمریکا توزیع میشود. این قرعه کشی در سال 1990 در قانون ملیت و مهاجرت آمریکا درج شد و پس از آن هرساله سهمیه 55000 ویزای مهاجرتی را به خود اختصاص داد. ایران نیز یکی از کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری است.

برای ایرانیان فقط باید حداقل تحصیلات دیپلم آکادمیک دبیرستان داشته باشید. استثنا: در صورتی که مدرک زیر دیپلم دارید، میتوانید در این برنامه شرکت کنید. اما باید دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته را نشان دهید از مشاغل خاصی که در اداره کار ایالات متحده امتیاز خاصی را احراز میکنند.

اگر ثبت نام لاتاری را از طریق موسسه ی مهاجر ایران انجام دادید ، اعلام نتایج لاتاری به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد . اعلام نتایج لاتاری گرین کارت هر ساله در ماه می یعنی شش ماه پس از ثبت نام لاتاری گرین کارت اتفاق می افتد. این قرعه کشی کاملا تصادفی و توسط کامپیوتر انجام میشود.

هزینه کارگزاری ثبت نام لاتاری غیر حضوری

وضعیت تاهل خود را مشخص نمایید


مجرد هستم (ازدواج نکرده/متارکه/همسر فوت شده) SINGLE PERSON


متاهل هستم MARRIED COUPLE


ثبت نام دو شانسه DOUBLE CHANCE

در صورتی که دارای فرزند میباشید کلیک کنید


فرزند دارم I HAVE CHILDREN

لطفا تعداد فرزندان خود را مشخص نمایید


1
2
3
4

هزار تومان
نکته :

متاهلین میتوانند بصورت 2 شانسه ثبت نام نمایند

ثبت نام 2 شانسه به این معناست که یکبار ثبت نام با نام سرپرست صورت میگیرد و بار دیگر به نام همسر ایشان هر کدام که در لاتاری برنده شوند به همراه خانواده مهاجرت میکنند


سوالات متداول متقاضیان ثبت نام لاتاری

فقط متاهلین شانس دو برابر دارند، به این ترتیب یک یک ثبت نام توسط آقا و یک ثبت نام توسط خانم انجام میشود. در صورت برنده شدن هر یک از این افراد، کل خانواده شرایط مهاجرت را دارا هستند
بله هم زن و شوهر و هم فرزندان خانواده که سن بالای ۱۸ سال داشته باشند میتونند فرم جدایی برای ثبت نام لاتاری ارسال کنند.
در صورت ثبت نام لاتاری بیش از یک بار برای یک نفر، شانس آن شخص برای آن سال از بین خواهد رفت
خیر، انتخاب برنده ها در لاتاری فقط به صورت رندم و شانسی اتفاق میفته و همه با هر مدرکی شانس برابر با هم دارند.
بعد از ارسال اطلاعات دیگر امکان اصلاح خطاها وجود ندارد.
برای ثبت نام در لاتاری تنها کافیه فرم های مربوط به اطلاعات شخصی رو به صورت آنلاین پر کنید و یک عکس مناسب تهیه و دارای پاسپورت باشید.
خیر، هیچ ایمیل یا تلفن یا نامه ای برای برندگان لاتاری ارسال نخواهد شد و پیگیری وضعیت لاتاری بر عهده متقاضی است. اما اطلاع رسانی برای مشتریان مهاجر ایران توسط شرکت رایکا سپهر آرکا به رایگان در زمان صحیح انجام خواهد شد.
ثبت نام لاتاری فاقد هزینه است، اما اگر از شرکت مهاجر ایران تقاضای ثبت نام صحیح لاتاری برای خودتان دارید قطعا این خدمات کارگزاری مشمول هزینه خواهد بود.
طبق قانون ملیت و مهاجرت آمریکا فقط فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده باشند زیر مجموعه سرپرست خواهند بود.
لاتاری مطابق قوانین ملیت و مهاجرت آمریکا اجرا میشود، فقط با تصویب در کنگره و سنا امکان تغییر یک قانون وجود دارد و یک رئیس جمهور فقط میتواند سختگیری هایی برای برنده های لاتاری ایجاد کند اما نمیتواند جلوی آن را بگیرد.


معتقدیم اعتبار هر شرکت به سابقه فعالیتش است، شرکت مهاجر ایران (آرکا ویزا) با سال ها سابقه و افتخار اجرای بیش از ده ها پرونده موفق، یکی از برترین شرکت ها در زمینه خدمات متقاضیان ویزای آمریکا در ایران است.پشتیبانی واتس اپ
ثبت نام لاتاری آمریکا