اخذ پاسپورت مالتا

یکشنبه 8 تیر 1399
    
بازدید: 1438
    

اخذ پاسپورت مالتا:
مالتا شامل مجموعه الجزایری است که در مرکز دریای مدیترانه قرار دارد، که شامل سه جزیره مهم مالتا، گوزو و کومینو می باشد. جمعیت این کشور 400 هزار و مساحت آن 316 کیلومتر می باشد. تا قبل از استقلال مالتا در سال 1964 قوانین انگلستان در این کشور اجرا می شد تا این که ده سال بعد در سال 1974 مالتا به عضویت کشورهای متحد المنافع درآمد.
بعد از استقلال این کشور، تجارت و گردشگری به صورت فزاینده ای گسترش یافت و امروزه مالتا و گوزو دارای اقتصاد مبتنی بر گردشگری و صنعتی می باشند تا این که سرانجام در ماه می سال 2004 نیز سرانجام مالتا به عضویت اتحادیه اروپا درآمد.
امروزه مالتا میزبان گردشگران زیادی در تعطیلات سالیانه می باشد و صنعت گردشگری به منبع اصلی درآمد این کشور تبدیل گردیده است. آب و هوای آفتابی، سواحل زیبا، شب هایی قشنگ این کشور مدیترانه ای باعث جذب افراد زیادی از سراسر دنیا به مالتا با تاریخی 7000 ساله گردیده است.


پاسپورت مالتا برای افرادی که تمایل به مهاجرت به کشور مالتا را دارند، بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که با دریافت پاسپورت مالتا می توانند از مزایای شهروندی در این کشور و حقوق ویژه نظیر حق رای، سفر بدون ویزا به بیش از ۱۶۶ کشور جهان و … برخوردار شوند. به طور کلی اخذ اقامت و اخذ تابعیت یا پاسپورت مالتا بر اساس شش اصل مهاجرت از جمله اقامت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی امکان پذیر می باشد. کشور مالتا تقریبا در ۱۰۰ کیلومتری ساحل سیسیل در قلب مدیترانه واقع شده است.

مزایای پاسپورت مالتا
• حق سفر، زندگی، کار، تحصیل در هریک از 28 کشور اتحادیه اروپا و سوییس ( اخذ اقامت اروپا )
• سفرآزادانه بدون نیاز به ویزا به 167 کشور دنیا شامل اتحادیه اروپا و کانادا
• قوانین سخت گیرانه و محکم برای ورود مهاجران و سرمایه گذاران، در نتیجه تنها متقاضیان و سرمایه گذاران موفق در مالتا حضور خواهند داشت.
• داشتن پاسپورت مالتا امتیاز بسیار عالی و قابل احترام در اروپا به شمار می آید.
• بررسی سیستماتیک و قانون مند درخواست ها برای دریافت پاسپورت و سرمایه گذاری
• مالتا کشوری با جاذبه های فراوان و طبیعتی زیبا می باشد. کشوری استراتژیک با آب و هوایی سالم برای داشتن پاسپورت دوم در منطقه به حساب می آید.

روش اقدام و مدت زمان لازم برای دریافت پاسپورت
مراحل دریافت پاسپورت مالتا بسیار منظم و سیستماتیک می باشند. برای شروع فرآیند بررسی درخواست ابتدا می بایست مبلغ 5 هزار و 500 دلار را برای بررسی های دولتی پرداخت کرد. مبلغ یاد شده غیرقابل برگشت بوده و بهتر است تمامی مدارک قبل از شروع فرایند توسط وکلای مهاجرت بررسی گردند.
بعد از بررسی های امنیتی و قانونی، متقضیان و سرمایه گذاران موفق اعلام خواهند شد. در این مرحله اجازه اقامت و سرمایه گذاری برای آن ها صادر می شود. با دریافت مجوز اقامت می توانند مهاجرت کنند و سرمایه گذاری خود را شروع کنند. در 5 سال اول، گواهی اقامت مالتا( اقامت اروپا )صادر شده مورد بررسی قرار می گیرد، به منظور این که سرمایه گذاران متناسب با برنامه پیش می روند، بعد از آن هر 5 سال این کار انجام می پذیرد.
افرادی که به مدت 12 ماه در مالتا حضور داشته باشند، می توانند برای دریافت پاسپورت مالتایی اقدام کنند. متقاضیان می بایست در توسعه اقتصاد مالتا نقش داشته باشند، که سهم مشارکت آن ها به صورت زیر تعیین شده است.

• سهم مشارکت در توسعه اقتصادی ملی و صندوق های اجتماعی به میزان 650 هزار یورو برای متقاضی اصلی
• سهم مشارکت همسر و فرزند کوچک هر کدام به میزان 25 هزار یورو
• سهم مشارکت فرزندان 18 تا 26 سال و پدر و مادر بالای 55 سال نفری 50 هزار یورو


هزینه های بررسی امنیتی نیز برای اشخاص مختلف به صورت زیر می باشد:
متقاضی اصلی: 7500
همسر-فرزند بالای 18 سال: 5000
فرزند بین 13تا 18 سال: 3000
پدر و مادر:5000
همچنین متقاضی باید به مدت حداقل 5 سال در مالتا اقامت داشته باشد، که می تواند به صورت خرید ملک به ارزش حداقل 350 هزار یورو یا اجاره با مبلغ سالیانه 16 هزار یورو باشد.


سرمایه گذاری به میزان 150 هزار یورو نیزدر بخش های تایید شده دولتی و حفظ آن به مدت 5 سال نیز ضروری می باشد.

هزینه های دریافت پاسپورت
هزینه های اولیه شامل، هزینه های بررسی های دولتی و هزینه های درخواست برای پاسپورت باهم کمتر از 900 هزار یورو می باشد. این هزینه ها با توجه به تعداد اعضای خانواده تغییر می کند.

هزینه زندگی در مالتا

 

 

مهاجر ایران  با تجربه بیش از چند سال در امور مهاجرت و اخذ بورسیه های تحصیلی و برخورداری از تیمی کارآمد و مجرب از وکلا و مشاورین مهاجرت جهت دریافت انواع ویزاها از جمله: اقامت دایم و موقت از کشورهای کانادا،آمریکا،دانمارک،استرالیا،آلمان و کشورهای مختلف دیگر فعال است. مهاجر ایران با فعالیت های متفاوت در حوزه مهاجرت و تاکید بربا اطلاعات کامل کوشش فراوانی در بهبود فرهنگ مهاجرت انجام داده و تا میزان فراوانی در این امر موفق بوده است.
برای مشاوره و راهنمایی دقیق در زمینه های مختلف مهاجرتی فرم ارزیابی مارا پر کرده تا متخصصان ما به طور دقیق و جامع شما عزیزان را راهنمایی کنند.


فرم ارزیابی


شما عزیزان میتوانید از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید:


متخصصان مهاجر ایران

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ثبت نام لاتاری آمریکا