درباره ما

سه شنبه 17 دی 1398
    
بازدید: 9189
    

موسسه مهاجرتی مهاجر ایران ( رایکا سپهر آرکا)


مهاجر ایران ( رایکا سپهر آرکا) با تجربه بیش از چند سال در امور مهاجرت و اخذ بورسیه های تحصیلی و برخورداری از تیمی کارآمد و مجرب از وکلا و مشاورین مهاجرت جهت دریافت انواع ویزاها از جمله: اقامت دایم و موقت از کشورهای کانادا،آمریکا،دانمارک،استرالیا،آلمان و کشورهای مختلف دیگر فعال است. مهاجر ایران ( رایکا سپهر آرکا) با فعالیت های متفاوت در حوزه مهاجرت و تاکید بربا اطلاعات کامل کوشش فراوانی در بهبود فرهنگ مهاجرت انجام داده و تا میزان فراوانی در این امر موفق بوده است.

زمینه های فعالیت مهاجر ایران ( رایکا سپهر آرکا)
اطلاع رسانی و نشر اخبار مهاجرت به صورت گسترده در زمینه اقامت کار و تحصیل در کانادا،دانمارک،استرالیا،آلمان،آمریکا و …
برگزاری سمینارها و جلسات جهت آگاه سازی و بروزکردن اطلاعات متقاضیان از قوانین جدید
برگزاری دوره های تضمینی آموزشی به منظور تامین مدارک و کمبود های مورد نیاز مهاجران به منظور اخذ اقامت و پذیرش تحصیلی(مدارک زبان TOEFL و…)
اخذ بورسیه و پذیرش تحصیلی از بهترین مراکز آموزشی و دانشگاههای دنیا به صورت تضمینی


از سوی دیگر مهاجر ایران ( رایکا سپهر آرکا)


همیشه خود را مدافع حقوق ایرانیان متقاضی مهاجرت دانسته وفعالیت های مفصلی در این زمینه انجام داده که شرح آنها را میتوانید از مشاوران ما بخواهید.

مهاجر ایران ( رایکا سپهر آرکا) پس از ورود به کشورهای مقصد نیز تلاش داشته است خدمات کارآمدی به مشتریان خود ارایه کند. در دسترس قرار دادن خدمات گوناگون زندگی و رفاهی پس از ورود با قیمت بسیار عالی و نیز تلاش فراوان برای آگاهی بیشتر در مورد کار و زندگی درمحل زندگی جدید مشتریان از اقدامات دیگر مهاجر ایران ( رایکا سپهر آرکا) است.

ثبت نام لاتاری آمریکا