عدم برگزاری قرعه کشی هفته جاری اکسپرس اینتری به دلیل تغییر در امتیازات CRS

    
تعداد بازدید: 359
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/8/13

IRCC دلیل برگزار نشدن قرعه کشی اکسپرس اینتری در هفته جاری را توضیح داد. قرعه کشی هفته جاری اکسپرس اینتری به دلیل تغییر اعمال شده در سیستم امتیازات جامع رتبه‌بندی CRS از جانب دولت فدرال، برگزار نشد.

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی فدرال (IRCC) در وبسایت خود توضیح می‌دهد که دلیل عدم برگزاری قرعه کشی منظم این برنامه، اعلامیه IRCC در روز سه شنبه مبنی بر این است که اکنون امتیاز CRS بیشتری به متقاضیان فرانسوی زبان اکسپرس اینتری تعلق می‌گیرد.

IRCC خاطر نشان می‌سازد که:

امتیازات CRS همه پرونده‌ها در استخر متقاضیان اکسپرس اینتری پیش از دور بعدی دعوتنامه‌ها، به صورت خودکار به روز خواهد شد. این پروسه می‌تواند تا دو هفته به طول انجامد.

IRCC در سیستم مدیریت تقاضای قرعه کشی خود بر اساس سن، تحصیلات، مهارت زبان، تجربه کار و معیارهای دیگر متقاضیان، به آنها امتیاز CRS اختصاص می‌دهد.

اخرین قرعه کشی اکسپری اینتری انجام شده
معمولا هر دو هفته در روز چهارشنبه، IRCC قرعه کشی اکسپری اینتری را برای دعوت از متقاضیان دارای بالاترین امتیاز برای درخواست اقامت دائم، برگزار می‌کند.

اخرین قرعه کشی، روز چهارشنبه 14 اکتبر انجام شد که بزرگ‌ترین قرعه کشی اکسپرس اینتری تاریخ این برنامه بود.

متقاضیان امیدوار به مهاجرت، مشتاقانه قرعه کشی این هفته را انتظار می‌کشیدند که قرار بود چهارشنبه 28 اکتبر برگزار شود ولی عدم برگزاری آن به پاندمی ویروس کرونا نسبت داده شد. هرچند IRCC قاطعانه اعلام کرده است که این موضوع، هیچ ارتباطی به پاندمی ندارد؛ بلکه با 30 امتیازی که به متقاضیان فرانسوی زبان اکسپرس اینتری تعلق می‌گیرد، IRCC باید امتیازات CRS متقاضیان در استخر اکسپرس اینتری را به‌روز رسانی کند.

پس از انجام این به روز رسانی، متقاضیان می‌توانند انتظار داشته باشند که قرعه کشی‌های اکسپرس اینتری به فواصل منظم دو هفته‌ای بازگردد. در طرح سطوح مهاجرت جدید کانادا، سالانه بیش از 400000 مهاجر، از طریق برنامه‌های اکسپرس اینتری سال‌های 2021- 2023 پذیرش خواهند شد.

هدف IRCC، رسیدن مهاجران فرانسوی زبان به 4.4 درصد کل مهاجران خارج از کبک است ولی این رقم در حال حاضر در سطح 2.8 درصد است. تغییرات CRS برای کمک به دستیابی به این هدف است.

مهاجر ایران  با تجربه بیش از چند سال در امور مهاجرت و اخذ بورسیه های تحصیلی و برخورداری از تیمی کارآمد و مجرب از وکلا و مشاورین مهاجرت جهت دریافت انواع ویزاها از جمله: اقامت دایم و موقت از کشورهای کانادا،آمریکا،دانمارک،استرالیا،آلمان و کشورهای مختلف دیگر فعال است. مهاجر ایران با فعالیت های متفاوت در حوزه مهاجرت و تاکید بربا اطلاعات کامل کوشش فراوانی در بهبود فرهنگ مهاجرت انجام داده و تا میزان فراوانی در این امر موفق بوده است.
برای مشاوره و راهنمایی دقیق در زمینه های مختلف مهاجرتی فرم ارزیابی مارا پر کرده تا متخصصان ما به طور دقیق و جامع شما عزیزان را راهنمایی کنند.


فرم ارزیابی


شما عزیزان میتوانید از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید:


متخصصان مهاجر ایران

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ثبت نام لاتاری آمریکا