کشورهای غیر مجاز برای ثبت نام در لاتاری
    
بازدید: 396
    

کشورهای غیر مجاز برای ثبت نام در لاتاری
در بخش‌های قبلی در خصوص کشورهای مجاز برای ثبت‌نام در لاتاری صحبت کردیم. در این بخش به کشورهایی که می‌توانند بدون دغدغه و نگرانی در لاتاری شرکت کنند اطلاعاتی جامع و مفید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.
قبل از ثبت‌نام در لاتاری کشور خود را چک کنید تا در لیست کشورهای غیرمجاز نباشد. اگر جزء کشورهای غیرمجاز باشید و شروع به ثبت‌نام کنید در واقع از همان اول بازنده لاتاری هستید. زیرا سیستم به‌صورتِ خودکار شما را تشخیص داده و از دور قرعه‌کشی خارج و حذف خواهد کرد. به‌عنوانِ‌مثال اگر در انگلیس زندگی می‌کنید و فردی انگلیسی هستید؛ به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانید در لاتاری شرکت کنید. اکثر کشورهای دنیا می‌توانند در لاتاری شرکت کنند. طی یک سال گذشته تأکید می‌شد که امکان دارد ایران نیز از لاتاری حذف شود، اما چنین نشد و همچنان ایران در لیست کشورهای مجاز قرار دارد.

کشورهایی که نمی‌توانند در لاتاری شرکت کنند، به شرح زیر است:
1. برزیل

2. بنگلادش

3. انگلیس

4. کانادا

5. چین

6. کلمبیا

7. جمهوری دومینیکن

8. السالوادور

9. هاییتی

10. هند

11. جاماییکا

12. مکزیک

13. نیجریه

14. پاکستان

15. پرو

16. فیلیپین

17. کره جنوبی

18. اسکاتلند

19. ایرلند جنوبی

20. ولز

یکی از دلایلی که این کشور ها از لیست کشورهای مجاز خارج شده، این است که به اندازه کافی شهروندان این کشورها به آمریکا مهاجرت کرده و حد و حدود تابعیت آن‌ها در آمریکا پر شده است. آمریکا قصد دارد با برنامه ریزی دقیق تابعیت های مختلف را به آمریکا آورد و از نفع اقتصادی و نیروی کار آنان بهره ببرد.

ثبت نام لاتاری2022 آمریکا  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ثبت نام لاتاری آمریکا