شرط جایگزین تحصیل برای ثبت نام لاتاری؟
    
بازدید: 401
    

برای شرکت در لاتاری تحصیلات شما نیز حائز اهمیت است. درصورتی‌که تحصیلات شما زیر دیپلم باشد، می‌توانید برای ثبت‌نام در لاتاری را اقدام کنید اما باید بتوانید ثابت کنید که دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته را دارید و طی دو سال گذشته مدام مشغول‌به‌کار بوده‌اید.


شغل هایی که ایالت متحده آمریکا پذیرای آنها خواهد بود شامل:
1. برنامه نویسی کامپیوتر و وب
2. طراحی گرافیک
3. نوازندگی سازهای موسیقی
4. مدیریت
5. مربی انواع ورزش ها
6. و مدیریت فروشگاه و خیلی مشاغل دیگر خواهد بود.

اگر در پی به دست آوردن مدارک تحصیلی خود هستید؛ نگران نباشید و شانس خود را امتحان کنید. تا اعلام نتایج این شانس بزرگ، ۶ ماه طول می کشد و اگر در این ۶ ماه مدارک تحصیلی خود را می گیرید نیازی به جایگزین تحصیلی نخواهد بود.

دانشگاه های برتر آمریکا
لاتاری نیازمند یک شانس خوب است. پس زیاد نگران مدارک خود نباشید. حتی با یک دیپلم و سابقه کار خوب می‌توانید در این برنامه بزرگ آمریکا شرکت کنید و شانس خود را امتحان کنید. اما در صورت نبردن نیازی به نگرانی نیست و به‌آسانی می‌توانید سال بعد نیز شرکت کنید. فقط قبل از ثبت‌نام تمام مدارک موردنیاز را در کنار خود داشته باشید تا فرصت ثبت‌نام را در این شلوغی‌های لاتاری از دست ندهید.
شرط مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری
مطابق دستورالعمل رسمی ثبت نام لاتاری که در وبسایت وزارت امور خارجه آمریکا منتشر شده است، متقاضی ثبت نام لاتاری باید حداقل مدرک دیپلم دبیرستان معادل K12 از سیستم آموزشی آمریکا را داشته باشد. در سیستم آموزشی آمریکا، دیپلم دبیرستان معادل K12 به معنای دیپلم دوازده ساله آکادمیک است. اگر بخواهیم دیپلم آکادمیک آمریکا را معادل سازی کنیم، موارد زیر را میتوانیم به عنوان معادل به کار ببریم.
• اگر سیستم اتریشی ( 6 سال ابتدایی و 6 سال متوسطه ) تحصیل کردید شما حائز شرایط ثبت نام لاتاری هستید.
• اگر سیستم فرانسوی ( 5 سال ابتدایی، 3 سال راهنمایی، 4 سال متوسطه ) تحصیل کردید شما حائز شرایط ثبت نام لاتاری هستید.
• اگر سیستم نظام جدید ( 5 سال ابتدایی، 3 سال راهنمایی، 3 سال متوسطه و یک سال پیش دانشگاهی ) گذراندید شما حائز شرایط ثبت نام لاتاری هستید.
• اگر سیستم نظام خیلی جدید! ( 6 سال ابتدایی، 3 سال راهنمایی، سه سال متوسطه ) گذراندید شما واجد شرایط شرکت در ثبت نام لاتاری هستید.
• اگر مدرک تحصیلی دانشگاهی دارید یا در حال تحصیل در دانشگاه هستید شما واجد الشرایط شما حائز شرایط ثبت نام لاتاری هستید.
• اگر آخرین مدرک تحصیلی شما، دیپلم فنی حرفه ای است و وارد دانشگاه نشده اید، شما باید از طریق احراز شرط سابقه شغلی، ثبت نام لاتاری کنید.
• اگر تحصیلات شما برای ثبت نام لاتاری کافی نیست، نگران نباشید. مقاله شرط جایگزین تحصیل در لاتاری که همان شرط سابقه شغلی برای ثبت نام لاتاری است را بخوانید

نکته : میزان تحصیلات هیچ ارتباطی به میزان شانس برنده شدن در قرعه کشی لاتاری ندارد.

ثبت نام لاتاری آمریکا2022  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ثبت نام لاتاری آمریکا